Aktivitāšu cikls "Sporto un esi vesels" Jelgavā

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
9:49, 6. aprīlis 0

Projekts paredz vairāku sporta pasākumu organizēšanu Jelgavas Pasta salā laika posmā no šī gada aprīļa līdz oktobra mēnesim.

Š.g. 16.aprīlī Pasta salā pulksten 10:00 notiks sporta aktivitāšu cikla "Sporto un esi vesels" atklāšanas pasākums. Projekts paredz vairāku sporta pasākumu organizēšanu Jelgavas Pasta salā laika posmā no šī gada aprīļa līdz oktobra mēnesim. Aktivitātēs aicināti piedalīties dažāda vecuma jelgavnieki un viesi, ģimenes ar bērniem un aktīvā dzīvesveida cienītāji.

Gada sākumā tika noslēgts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un uzņēmuma “Coca-Cola” atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” projekta konkurss un tā lielāko grantu sporta un veselīga dzīvesveida pasākumu atbalstam saņēma Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” projekta “Sporto un esi vesels” realizācijai. 

Aktīvākie projekta dalībnieki, kuri vismaz vienreiz būs piedalījušies katrā no piedāvātajām aktivitātēm, varēs piedalīties divās izlozēs - Jelgavas pusmaratona laikā tiks izlozēts vērtīgs sporta inventārs, bet oktobrī tiks izlozēti abonementi uz sporta klubu nodarbībām un baseina apmeklējumam.

"SPORTO UN ESI VESELS" 

Aktivitāšu atklāšana Pasta salā notiks 16.aprīlī pulksten 10:00

NODARBĪBU NORISE: 

Skriešanas koptreniņi no 16.aprīļa 

  • Nike+Run Club Jelgava aicina sportot kopā ar treneriem - Aļona Fomenko (kvalificēta vieglatlētikas trenere un bijusi Latvijas izlases dalībniece skriešanas vidējās distancēs), Nataļja Gorškova (Jelgavas 4.vidusskolas sporta skolotāja, IZM konkursa “Gada sporta skolotājs 2015” uzvarētāja) un Ritvars Dombrovskis (profesionāls skrējējs, vairākkārtējs Latvijas čempions jauniešu un junioru vecumā). "Gatavosimies 23.jūlija Jelgavas nakts pusmaratonam kopā!"

Nūjošanas nodarbības no aprīļa 

  • Nodarbības vada Zane Grava

Atklātie krosmintona treniņi un turnīri no 17.maija

Vingrošanas nodarbības bērniem un vecākiem no š.g. maija

Ģimeņu sacensības kanoe laivās no š.g. maija 

  • SACENSĪBU NOLIKUMS
  • Sacensības - 19.maijs, 16.jūnijs, 14.jūlijs, 18.augusts, 15.septembris 
  • Sacensības vada sporta klubs “KC” un SIA “Laivu sports”

Sporta aktivitātes bērniem no 1.jūnija

  • Mazie jelgavnieki (3.-10.g.) aicināti pavadīt sportisku vasaru kopā ar trenerēm Egiju Kravcovu un Iritu Kulmani. Aktivitāšu progrmmā paredzēta vingrošana, rotaļas un interesantas šķēršļu joslas.

Norūdīšanās nodarbības septembrī un oktobrī

  •  Nodarbības vada sporta klubs "Jelgavas roņi"

Sporta pasākumi tiks nodrošināti Sporta servisa centram sadarbojoties ar skriešanas trenerēm Nataļju Gorškovu un Aļonu Fomenko, vingrošanas treneri Tatjanu Garbatko, nūjošanas instruktori Zani Gravu, sporta klubu "Spidmintons.lv", smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubu “KC” un SIA”Laivu Sports", kā arī sporta klubu "Jelgavas roņi".

Par projektu:

LOK un uzņēmuma "Coca-Cola" programmas galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū, atbalstot gan jaunos, gan jau tradicionālos sporta pasākumus, kurus plānots paplašināt aktivitāšu loka vai mēroga ziņā. Kopumā projektu atbalsta programmas "Par aktīvu dzīvesveidu" ietvaros tiek piešķirti 11 granti dažāda veida un mēroga sportisku aktivitāšu organizēšanai. 

Informācija: SSC

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem