LOK un Coca-Cola atklāj programmu "Par aktīvu dzīvesveidu"

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
16:24, 9. decembris 0

LOK sadarbībā ar “Coca-Cola” atklāj projektu atbalsta programmu “Par aktīvu dzīvesveidu”, kuras pieejamais finansējums ir 50 000 eiro.

Grantu programmai  “Par aktīvu dzīvesveidu” pieteikties tiek aicinātas visas Latvijas novadu pašvaldību un pilsētu izglītības iestādes, sporta organizācijas un klubi, kas organizē sporta pasākumus. Šī ir unikāla iespēja organizācijām un klubiem saņemt finansiālu atbalstu līdz pat 5 000 eiro sava sporta pasākuma īstenošanai vai paplašināšanai. Mēs pateicamies Starptautiskās Olimpiskās komitejas ilggadējiem partneriem “Coca-Cola Foundation” par sabiedrības aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanu. Ceru, ka šogad tiks aizsākta jauna tradīcija un programmu varēsim turpināt arī nākamajos gados,” atzīmē  Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

Programmas galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū, atbalstot gan jaunus, gan jau tradicionālos sporta pasākumus, kurus plānots paplašināt aktivitāšu loka vai mēroga ziņā.Kopumā projektu atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” ietvaros tiks piešķirti 11 granti dažāda veida un mēroga sportisku aktivitāšu organizēšanai.

“Coca-Cola Foundation kopš 1984. gada ir novirzījusi vairāk nekā 650 miljonus eiro lokālo sporta pasākumu atbalstam, gādājot par aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanu visos uzņēmuma darbības tirgos. Projektu atbalsta programmai “Par aktīvu dzīvesveidu” kopumā visās Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā esam piešķīruši 153 000 eiro, ar mērķi iesaistīt vismaz 45 tūkstošus iedzīvotāju fiziski aktīvos pasākumos,” stāsta “Coca-Cola HBC” Baltijas sabiedrisko attiecību vadītāja Nele Normaka.

Lai uzzinātu vairāk par pieteikšanos gnantu programmai un veiksmīga sporta projekta neatņemamām sastāvdaļām, Latvijas Olimpiskā komiteja aicina visus interesentus piedalīties informatīvajā seminārā, kas norisināsies 2016.gada 7. janvārī, plkst. 12:00, “Olimpiskajā Sporta centrā” Rīgā, Grostonas ielā 6b. Pieteikties semināram var rakstot vai zvanot pa tālr. +371 26423519.

Plašāka informācija par projektu atbalsta programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” ir pieejama  Latvijas Olimpiskās komitejas mājaslapā projekta sadaļā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem