LOK un Coca-Cola šajā gadā Latvijas reģionos izvietos 11 multifunkcionālus āra trenažierus

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
12:36, 25. maijs 0

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas ilggadējo atbalstītāju “Coca-Cola” 2018.gadā turpina īstenot programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb “Wake Your Body”.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas ilggadējo atbalstītāju “Coca-Cola” 2018.gadā turpina īstenot programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb “Wake Your Body”, kuras galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū.

Programma “Par aktīvu dzīvesveidu” šajā gadā atbalstīs 11 multifunkcionālu āra trenažieru izvietošanu visā Latvijā. Pašvaldības, kuras ir ieinteresētas piedalīties programmā un, kuras vēlas savā pilsētā izvietot āra trenažierus, aicinātas pieteikties programmai “Par aktīvu dzīvesveidu” līdz šā gada 8.jūnijam.

Pašvaldību pieteikumi ir jāsūta uz e-pasta adresi: .

“Programmai  “Par aktīvu dzīvesveidu” pieteikties tiek aicinātas visas Latvijas novadu un pilsētu pašvaldības, kuras vēlētos un būtu gatavas savā īpašumā saņemt un izvietot unikālu un daudzpusīgu āra trenažieri. Mēs pateicamies Starptautiskās Olimpiskās komitejas ilggadējiem partneriem “Coca-Cola” par sabiedrības aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanu,” atzīmē  Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

Mazkustīgs dzīvesveids ir visas pasaules, tai skaitā, arī Latvijas problēma, kas ietekmē iedzīvotāju veselību un nereti izraisa arī nopietnas slimības. Saskaņā ar LR Veselības ministrijas un Slimības profilakses un kontroles centra datiem vien 33% Latvijas iedzīvotāju brīvo laiku pavada fiziski aktīvi. Turklāt 50% iedzīvotāju vecumā no 24 gadiem ir vērojama aptaukošanās problēma. 

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu Latvijā, kā arī tās kaimiņvalstīs, “Coca-Cola” sadarbībā ar LOK 2018.gadā turpina īstenot programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb “Wake Your Body”. “Wake Your Body”programma tiek īstenota visās Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, katrā no tām izvietojot 11 multifunkcionālus āra trenažierus.

Pieteikuma forma

Specifikācija

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem